600 Tl Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Alışveriş Bilgilendirme

Crypto and Banking

We recommend the following high-quality options for secure Bitcoin transactions and online banking services:

BTC and ETH QR code generator websites

This collection comprises of a variety of online platforms, designed to generate QR codes for Ethereum (ETH) and Bitcoin (BTC) addresses. These websites offer a user-friendly interface with step-by-step guides to help users create custom QR codes that serve as a direct channel to their crypto wallet addresses. Users could conveniently use these generated QR codes for transactions, thus making the process of sending and receiving cryptocurrencies faster and more efficient. The collection includes online tools with different features such as customization of QR codes, error correction capability, and optional encryption for extra security. The generated QR codes from these sites can be used in print and digital format which are scannable with most smartphone cameras or QR code scanner apps. These websites work as powerful tools for streamlining cryptocurrency transactions and promoting the wider use of digital currencies.

CRA Login Canada Revenue Agency

CRA Login section including CRA My Account login, CRA representing a client, CRA business login, MyCRA Login and more. Canada Revenue Agency.

Last updated: Jully 03, 2024
by

and

Alex Morrell is a senior correspondent at Business Insider covering Wall Street at large.

 Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Diba Butik’e üye girişi yaparak “Hesabım” bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

 Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Firmamızdan  almış olduğunuz ürünler, MNG KARGO ve ARAS KARGO tarafından,  bölgenize en hızlı teslimat yapan kargo şirketi ile sevk edilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

 Gönderim alanlarınız nerelerdir?

Diba Butik siparişleriniz tüm Türkiye’ye hızlı ve eksiksiz bir şekilde gönderilmektedir.

Üyelik için herhangi bir ücret ödeyecek miyim ?

Hayır. Sitemize üye olmak ücretsizdir.

Üye olursam iptal etme şansım var mı ?

Tabi, üyeliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz , bunun için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. info@dibabutik.com adresi üzerinden bilgilendirme maili atarak veya bize ulaşarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Üyelik oluşturmanın bana ne gibi bir faydası var ?

Diba Butik sanal mağaza kullanıcı oluşturmanın birçok avantajı vardır

  • Vermiş olduğunuz önceki siparişlerin bilgilerini görüntüleyebilir takip edebilirsiniz.
  • Daha hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
  • Üyelere özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Etkinlikler ve kampanyalar için bildirimler alırsınız.
  • Stok adetlerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Beğendiğiniz stoğu tükenen ürünler güncellendiğinde bildirim alırsınız.

Ödeme ve Sipariş Bilgilendirme

Sipariş Verebilmek İçin Üye Olmam Gerekiyor Mu?

Sipariş verebilmek için birkaç dakikanızı alacak bir üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak istemiyorsanız üyeliksiz devam et seçeneği de mevcuttur.

Sepetime Ürünleri Nasıl Ekleyebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemek için öncelikle rengini ve bedenini seçiniz. Daha sonra sepete ekle butonuna tıklayınız. Ürün sepetinize eklendiğinde sepet pop-up’ı açılacaktır. Farklı ürünlere göz atarak alışverişe devam edebilir veya sepetinizdeki ürünlerin satın alma işlemine geçebilirsiniz. Sitemizde dilediğiniz zaman sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Ödeme adımlarım sırasında yaşadağım herhangi bir teknik problemde ne yapmalıyım ?

Whatsapp destek hattı ‘’0 (546) 959 65 58 ‘’ nolu telefon numarasından, Instagram sayfamızdan dm atarak ‘’ dibabutik‘’ müşteri hizmetleri ‘’ 0 (546) 959 65 58 ‘’ iletişim numarasını arayarak ya da ‘’ www.dibabutik.com ‘’ internet sayfasındaki iletişim formundan ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

Sepetimdeki Ürünleri Nasıl Satın Alabilirim?

Siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır.

Siparişim Onaylandıktan Sonra Değişiklik Yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra bize ulaşıp değişiklik yapabilirsiniz.

Siparişimi oluşturduktan sonra bildirim geliyor mu ?

Paketiniz çıktığında bir bilgilendirme sms’i alıyorsunuz. Kargo takibinizi sms de bildirilen bilgileri okuyarak takibini yapabilirsiniz.

Shopping cart
Sohbeti Başlat
💬 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba👋
https://dibabutik.com/sss Linkinden yazıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?